“شرکت آریا اطلس سورین تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های پرسنل آریا اطلس سورین است. در این میان آریا اطلس سورین هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد. “
محمد امیدی
مدیر عامل آریا اطلس سورین
dddd

مختصری از ما

مدیریت و پرسنل شرکت بازرگانی،صنعتی وخدماتی آریا اطلس سورین با بیش از ۱۵سال سابقه فعالیت مستمر در صنعت کشور ،با بکارگیری نیروهای فنی و مهندسی با تجربه و همچنین استفاده از دانش و فناوری های روز دنیا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز نموده و در حال حاضر در راستای تامین کمپرسورهای هوای فشرده،درایرهای هوا،مولدهای گاز صنعتی،تجهیزات جانبی،انواع بلوئر،قطعات مصرفی و یدکی مرتبط با هواب فشرده و ارائه خدمات فنی شامل اتوماسیون صنعتی،اجرای پایپینگ صنعتی،خدمات پس از فروش و تعمیرات و نگهداری دوره ای فعالیت می کند.

درباره ما

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است که هدف اصلی این شرکت رضایت مندی مشتری با ارائه سریع و مطلوب خدمات می باشد. همچنین شرکت آریا اطلس سورین از شروع تاسیس با بهره گیری از استانداردها و متدهای روز بازرگانی بین المللی و همچنین با بکارگیری نیروهای کارشناس و متخصص خود توانسته است شرکتهای گوناگون را تحت پوشش خود قرار داده و رضایت مشتریان را جلب کند.