سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

خرید اکسیژن ساز بیمارستانی|اکسیژن ساز قابل حمل

خرید اکسیژن ساز بیمارستانی

 خرید اکسیژن ساز بیمارستانی از این رو اهمیت دارد که امروزه عده ی زیادی  از مردم از انواع مختلف بیماری های قلبی، ریوی و یا دیگر بیماری های تنفسی زجر می کشند. عده ی زیادی از این بیماران می توانند برای اینکه سلامتی خود را به دست بیاورند، از اکسیژن مکمل برای مراقبت های تنفسی در خانه یا بیمارستان استفاده کنند. خرید اکسیژن ساز بیمارستانی در جهت کمک به بیماران مذکور انجام می شود.

افرادی  که از نارسایی های ریوی از جمله بیماران COPD و پنومونی و ادم ریوی و …  رنج می برند و در کل بیمارانی که سطح اکسیژن خونشان از میزان طبیعی  پایین تر است برای  اینکه اکسیژن خونشان بالا رود به  دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی نیاز دارند.ساعات، میزان و تعداد دفعات استفاده از دستگاه  اکسیژن ساز بیمارستانی را فقط پزشک تعیین می کند. این ساعات بین ۱ الی ۲۴ ساعت در روز می تواند باشد. به عنوان یک توصیه جدی این مهم را باید توجه کرد که پس از تجویز پزشک به سرعت باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کرد.

برای آشنایی و ثبت سفارس محصولات و خدمات شرکت اطلس سورین آریا(به مدیریت مهندس محمد امیدی) می توانید عضو پرتال مشتریان ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

Hospital Oxygenator/خرید اکسیژن ساز بیمارستانی

نحوه ی کار دستگاه :

  • هوای درون اتاق در ورودی دستگاه اول از فیلتر گرد و غبار و بعد از فیلتر هوا عبور می کند و وارد کمپرسور پیستونی می شود. کمپرسور هوای ورودی را فشرده ساخته و به سمت سیلندر های زئولیت هدایت می کند.

  • هوایی که به ستون های زئولیت وارد می شود به واسطه گرانول های زئولیت به نحوی که بیان شد، تجزیه می گردد. مولکول های کوچک گاز اکسیژن از مسیر تخلخل ها عبور می کند و سپس مولکول های بزرگتر نیتروژن جذب گرانول ها می گردند.

  • گاز اکسیژنی که خالص شده است به درب خروجی دستگاه راهنمایی می گردد. دوباره گاز نیتروژن در درب ورودی داخل و تخلیه می گردد. هوا اول به واسطه کمپرسور وارد یک ستون می شود تا کار خالص سازی اکسیژن انجام گردد. در این مرحله کمپرسور به سوی ستون دیگر سوئیچ می کند و هوا را وارد ستون بعدی می کند.

  • در همین فاصله که کمپرسور هوا را به ستون دوم انتقال می دهد، نیتروژن ستون اول از قسمت ورودی ستون تخلیه می گردد تا ستون مجددا  هوا و خالص سازی اکسیژن  را دریافت کند. به این صورت مراحل ادامه دارد.

  • در مرحله بعدی استفاده از دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی، گاز اکسیژن از خروجی ستون زئولیت خارج می شود و به واسطه دریچه های یک طرفه به سوی تانک اکسیژن که گاز اکسیزن را ذخیره می کند راهنمایی می شود. در این تانک میزان فشار اکسیژن به واسطه ی رگلاتورهای فشار تنظیم  می شود و دوباره از میان یک فیلتر عبور کرده و به سوی  سنسور خلوص اکسیژن و فلومتر تنظیم جریان هدایت می گردد.

  • گاز اکسیژن رسیده به فلومتر بعد از تنظیم جریان به واسطه ی کاربر به سوی خروجی دستگاه و لیوان مرطوب کننده و بعد نازل اکسیژن راهنمایی شده و به واسطه ی بیمار تنفس می گردد.

تامین اکسیژن قابل اطمینان برای بیهوشی و هر بیمار با اوضاع وخیم ضروری است. در بسیاری از نقاط، اکسیژن سازها مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای تامین اکسیژن هستند که در صورت قطع برق، سیلندرهای پشتیبان دارند.

Hospital Oxygenator/خرید اکسیژن ساز بیمارستانی

منبع اکسیژن شما هرچه که باشد، به یک سیستم کارآمد برای نگهداری و لوازم یدکی نیاز دارید. کارکنان بالینی برای استفاده ایمن، موثر و اقتصادی از اکسیژن باید آموزش ببینند.

غلظت بالای اکسیژن در حین و بعد از بیهوشی مورد نیاز است، به خصوص اگر:

- بیمار بسیار جوان، پیر، بیمار یا کم خون است

– استفاده از موادی مانند هالوتان که باعث افسردگی قلبی – تنفسی می شود.

هوا در حال حاضر حاوی 20.9٪ اکسیژن است، بنابراین غنی‌سازی اکسیژن با سیستم تخلیه یک روش بسیار مقرون به صرفه برای تامین اکسیژن است.

افزودن تنها 1 لیتر در دقیقه ممکن است غلظت اکسیژن را در گاز دمیده شده به 35 تا 40 درصد افزایش دهد. با غنی سازی اکسیژن در 5 لیتر در دقیقه، غلظت 80 درصد ممکن است به دست آید.

منابع اکسیژن

در عمل، دو منبع احتمالی اکسیژن برای اهداف پزشکی وجود دارد:

  • سیلندرها: از اکسیژن مایع به دست می آیند
  •  متمرکز کننده ها: که اکسیژن را از هوا جدا می کند.

برای بیمارستان‌های دورافتاده که نمی‌توانند سیلندرهای اکسیژن را به طور منظم دریافت کنند، دلیل محکمی برای معرفی متمرکزکننده‌ها وجود دارد. با این حال، سیلندرها را می توان برای تامین اکسیژن در هنگام قطع برق استفاده کرد و متمرکز کننده ها نمی توانند بدون برق کار کنند و جریان اکسیژن از یک متمرکز کننده در عرض چند دقیقه متوقف می شود. سیستم تامین اکسیژن ایده‌آل سیستمی است که اساساً مبتنی بر متمرکز کننده‌ها است، اما با یک منبع پشتیبان از سیلندرها.

Hospital Oxygenator/خرید اکسیژن ساز بیمارستانی

سیلندرهای اکسیژن

سیلندرهای اکسیژن توسط یک فرآیند صنعتی نسبتاً گران تولید می شوند.

 یک سیلندر اکسیژن به یک سوپاپ مخصوص (رگولاتور) برای آزادسازی اکسیژن به صورت کنترل شده و یک فلومتر برای کنترل جریان نیاز دارد. بدون فلومتر، استفاده از اکسیژن سیلندرها بسیار بیهوده است. بدون رگولاتور نیز بسیار خطرناک است.

همه سیلندرهای اکسیژن یکسان نیستند. حداقل پنج نوع سیلندر مختلف در کشورهای مختلف استفاده می شود. یک رگولاتور فقط برای یک نوع سیلندر اکسیژن مناسب است.

اطلاعات دقیق در مورد نوع سیلندر اکسیژن مورد استفاده باید قبل از سفارش تنظیم کننده ها از تامین کننده اکسیژن محلی دریافت شود. این باید توسط فردی با دانش فنی تایید شود

که در بیمارستان کار می کند، مانند یک متخصص بیهوشی، پزشک قفسه سینه یا تکنسین بیمارستان کاملاً آموزش دیده.

یک استاندارد بین المللی برای شناسایی سیلندرهای اکسیژن وجود دارد که مشخص می کند آنها باید سفید رنگ شوند. متأسفانه، استاندارد به طور گسترده نادیده گرفته می شود.

شما باید یک سیستم عملکرد کامل داشته باشید که شامل نه تنها دستگاه اکسیژن رسانی، بلکه افرادی است که برای کار با آن آموزش دیده اند و یک سیستم برای نگهداری، تعمیر و تامین قطعات یدکی.

 

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com