سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

شرکت اکسیژن ساز بیمارستانی|بهترین اکسیژن ساز ایران

شرکت اکسیژن ساز بیمارستانی

شرکت اکسیژن ساز بیمارستانی در بیمارستان ها طبق فرایند پی اس ای عمل می کنند. اکسیژن در دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی به واسطه عبور هوای فشرده از غربال مولکولی تولید می شود. در دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی، نیتروژنی که در هوا وجود دارد به خاطر اینکه از غربال ملکولی موجود در ستون های زئولیت جذب می شود و سرانجام اکسیژن هوا با فشار 4 اتمسفر از آن عبور می کند.

برای آشنایی و ثبت سفارس محصولات و خدمات شرکت اطلس سورین آریا(به مدیریت مهندس محمد امیدی) می توانید عضو پرتال مشتریان ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

اکسیژن چیست؟

اکسیژن گازی است که بدن شما برای عملکرد صحیح به آن نیاز دارد. سلول های شما برای تولید انرژی به اکسیژن نیاز دارند. ریه های شما اکسیژن را از هوایی که تنفس می کنید جذب می کند. اکسیژن از ریه ها وارد خون شما می شود و به اندام ها و بافت های بدن شما می رسد.

برخی از شرایط پزشکی می تواند باعث شود سطح اکسیژن خون شما بسیار پایین باشد. اکسیژن خون پایین ممکن است باعث احساس تنگی نفس، خستگی یا سردرگمی شود. همچنین می تواند به بدن شما آسیب برساند. اکسیژن درمانی با استفاده از اکسیژن ساز بیمارستانی می تواند به شما کمک کند تا اکسیژن بیشتری دریافت کنید.

 Hospital Oxygenator Company/شرکت اکسیژن ساز بیمارستانی

نقش شرکت اکسیژن ساز بیمارستانی در اکسیژن درمانی

اکسیژن درمانی فرآیندی است که اکسیژن اضافی را با استفاده از اکسیژن ساز بیمارستانی برای تنفس در اختیار شما قرار می دهد. به آن اکسیژن مکمل نیز می گویند. این فقط از طریق نسخه پزشک ارائه دهنده خدمات درمانی شما در دسترس است. ممکن است آن را در بیمارستان، یک مرکز پزشکی دیگر یا در خانه دریافت کنید. برخی افراد فقط برای مدت کوتاهی به آن نیاز دارند. دیگران به اکسیژن درمانی طولانی مدت نیاز خواهند داشت.

انواع مختلفی از دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی وجود دارد که می توانند به شما اکسیژن بدهند. برخی از مخازن اکسیژن مایع یا گاز استفاده می کنند. برخی دیگر از یک متراکم کننده اکسیژن استفاده می کنند که اکسیژن را از هوا بیرون می کشد. اکسیژن را از طریق لوله بینی (کانولا) ماسک دریافت خواهید کرد. اکسیژن اضافی همراه با هوای معمولی تنفس می شود.

نمونه های قابل حمل مخازن و تغلیظ کننده های اکسیژن وجود دارد. آنها می توانند حرکت در حین استفاده از درمان را برای شما آسان تر کنند.

Hospital Oxygenator Company/شرکت اکسیژن ساز بیمارستانی

شرکت اکسیژن ساز بیمارستانی به چه کسانی کمک می کند؟

اگر شرایطی دارید که باعث کاهش اکسیژن خون می شود، ممکن است به اکسیژن درمانی نیاز داشته باشید، مانند:

COPD (بیماری انسدادی مزمن ریه)

پنومونی

کووید -19

حمله شدید آس

نارسایی قلبی در مراحل پایانی

فیبروز سیستیک

آپنه خواب

خطرات استفاده از اکسیژن درمانی چیست؟

اکسیژن درمانی به طور کلی بی خطر است، اما می تواند عوارض جانبی ایجاد کند. آنها شامل بینی خشک یا خونی، خستگی و سردرد صبحگاهی هستند.

اکسیژن خطر آتش سوزی دارد، بنابراین هنگام استفاده از اکسیژن ساز بیمارستانی هرگز سیگار نکشید یا از مواد قابل اشتعال استفاده نکنید. اگر از مخازن اکسیژن استفاده می کنید، مطمئن شوید که مخزن شما ایمن است و عمودی می ماند. اگر سقوط کند و ترک بخورد یا قسمت بالایی آن بشکند، تانک می تواند مانند یک موشک پرواز کند.

در دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی، جریان تفکیک کردن اکسیژن از هوا یک جریان فیزیکی می باشد و هیچ گونه تغییرات شیمیایی صورت نمی گیرد. دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی که به آن تغلیظ کننده اکسیژن نیز گفته می شود به واسطه شرکت اکسیژن ساز بیمارستانی ساخته و تولید می شود. دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی با غلیظ کردن هوا  به طور دائم اکسیژن تأمین می شود.

استفاده از دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی بسیار آسان و ساده می باشد. یکی از تکنولوژی های جدید همان دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی می باشد. ترکیب زئولیت نقش اصلی را در دستگاه های اکسیژن ساز بیمارستانی را ایفا می کنند. دستگاه های اکسیژن ساز بیمارستانی هوای داخل اتاق را به مخازن زئولیت کمپرس می کند و نیتروژن موجود در آن را تحت شرایط خاصی جدا می کند و اکسیژن خالص مدیکال را برای استفاده در اختیار بیمار قرار می دهد. دو نوع اکسیژن ساز بیمارستانی وجود که عبارت اند از  اکسیژن ساز بیمارستانی ثابت و اکسیژن ساز بیمارستانی قابل حمل.

ملزومات فنی دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی

1-باید تخلیه اتوماتیک داشته باشد

2- باید بر روی 3 درجه سانتی گراد ثبات داشته باشد

3-از آنجایی که دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی دارای اهمیت زیادی است ضروری است که کیفیت در سایت های درمانی و بحرانی نگهداشته شود.

 

 

 

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com