سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

شرکت تامین کننده اکسیژن ساز|انواع اکسیژن ساز

شرکت تامین کننده اکسیژن ساز

شرکت تامین کننده اکسیژن ساز یکی از تجهیزات مهم پزشکی یعنی دستگاه های اکسیژن ساز را ساخته و تامین می کند. دستگاه های اکسیژن ساز که توسط این شرکت ها ساخته می شود یا در بیمارستان و دیگر مراکز درمانی و در خانه کاربرد زیادی دارند.
بیشتر موجودات زنده برای زنده ماندن به اکسیژن نیاز دارند و نمی توان اهمیت اکسیژن را در زمینه مراقبت های بهداشتی دست کم گرفت. اکسیژن به طور گسترده در هر محیط مراقبت های بهداشتی با کاربردهایی از احیا تا استنشاق درمانی استفاده می شود.

برای آشنایی و ثبت سفارس محصولات و خدمات شرکت اطلس سورین آریا(به مدیریت مهندس محمد امیدی) می توانید عضو پرتال مشتریان ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

Manufacturer Supplier Company/شرکت تامین کننده اکسیژن ساز
در اوایل سال 1800، اکسیژن تنها عنصری بود که از تنفس پشتیبانی می کرد و اولین بار در سال 1810 در زمینه پزشکی مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، حدود 150 سال طول کشید تا این گاز به صورت سراسری در پزشکی مورد استفاده قرار گیرد. در اوایل تا اواسط قرن بیستم اکسیژن درمانی به صورت اصولی و علمی استفاده شد و امروزه پزشکی مدرن بدون استفاده از اکسیژن قابل انجام نیست.

از اکسیژن پزشکی برای موارد زیر استفاده می شود:

اساس تقریباً تمام تکنیک های بیهوشی مدرن را فراهم می کند
بازگرداندن اکسیژن بافت با بهبود دسترسی اکسیژن در طیف وسیعی از شرایط مانند COPD، سیانوز، شوک، خونریزی شدید، مسمومیت با مونوکسید کربن، ترومای شدید، ایست قلبی/تنفسی
کمک به احیا
کمک به ثبات قلبی عروقی

انواع دستگاه اکسیژن ساز

در کل دو نوع دستگاه اکسیژن ساز به واسطه شرکت تامین کننده اکسیژن ساز ساخته می شود که عبارت اند از: اکسیژن ساز ثابت و اکسیژن ساز قابل حمل.
دستگاه اکسیژن ساز هوای موقعیتی را که در آن قرار دارد را متمرکز می گرداند و هوا را از فیلترهای خاص عبور داده و اکسیژن تولید می کند. در مرحله بعد دستگاه اکسیژن را به واسطه تیوب با ماسک و نازل کانولا به صورت ثابت یا پالسی به بیماران می رساند.

برای بیمارانی که نیاز مند اکسیژن درمانی هستند دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل لازم و ضروری می باشد.
در بیمارستان‌ها دستگاه اکسیژن ساز برای بیمارانی به کار می رود که به تنفس نیاز شدیدی دارند چون نرسیدن اکسیژن کافی به آن ها موجب اختلال در فعالیت بدنی آن ها خواهد شد.

Manufacturer Supplier Company/شرکت تامین کننده اکسیژن ساز

اکسیژن ساز بیمارستانی و موارد احتیاط

در روش اکسیژن درمانی که در آن از دستگاه اکسیژن ساز ساخته شده توسط شرکت تامین کننده اکسیژن ساز استفاده می گردد و بیشترین مقدار ایمنی را ایجاد می کند احتیاط را رعایت کنید چون لوله های حامل اکسیژن در قسمت های مختلف بیمارستان موجو د می باشد و از آن رو که اکسیژن اشتعال آور می باشد باید سعی شود از مصرف دخانیات و مواد محترقه پرهیز شود.
دستگاه اکسیژن ساز چه تفاوتی با کپسول اکسیژن دارد؟
یکی از تفاوت های آشکار دستگاه اکسیژن ساز با کپسول اکسیژن این می باشد که کپسول اکسیژن مقدارکمی گاز اکسیژن فشرده شده در خود دارد که وقتی بیمار آن را استنشاق کرد مخزن آن تمام می‌گردد و لازم است دوباره کپسول در مراکز مخصوص پرشود. اما دستگاه اکسیژن ساز، با برق و باتری فعال کار می کند و اکسیژن متناسب با نیاز بیمار را ایجاد می کند و تا موقعی که موتور این دستگاه سالم باشد اکسیژن هم تولید می‌ گردد.
از تفاوت‌های دیگر کپسول اکسیژن با دستگاه اکسیژن ساز این می باشد که کپسول ها با درجه برابری برای همه ی بیماران ارسال می کند ولی دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی قابلیت تغییر دارد و این امکان وجود دارد که دوز ضربانی آن تنظیم شود.

یکی دیگر از تفاوت های کپسول اکسیزن و دستگاه اکسیژن این است که کپسول خیلی سنگین می باشد ولی دستگاه های اکسیژن ساز جوری طراحی و ساخته شده اند که قابل حمل باشند.

Manufacturer Supplier Company/شرکت تامین کننده اکسیژن ساز


عوارض استفاده از دستگاه اکسیژن ساز


هیچ منع مصرف مطلقی برای استفاده از اکسیژن وجود ندارد، اما غلظت تزریق شده باید در مورد نوزادان نارس و بیماران مبتلا به برونشیت مزمن و آمفیزم محدود شود. با این حال دستورالعمل‌هایی توسط انجمن قفسه سینه بریتانیا (BTS) در مورد استفاده ایمن درمانی از اکسیژن پزشکی منتشر شده است که ارزیابی صحیح بیمار را قبل از استفاده تشویق می‌کند.

سمیت اکسیژن پزشکی فشرده ممکن است به روش های زیر ظاهر شود:

فیبروپلازی رترولنتیکولار در نوزادان نارس در معرض غلظت اکسیژن بیش از 40 درصد
تشنج پس از چند ساعت قرار گرفتن در معرض اکسیژن پزشکی در فشارهای بالاتر از 3bar(g) ظاهر می شود.
درد رترواسترنال همراه با سرفه و مشکلات تنفسی که با کشیدن سیگار و قرار گرفتن در معرض هوای سرد پس از تنفس اکسیژن خالص پزشکی در فشار اتمسفر به مدت چند ساعت بدتر می شود.

 

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com