سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

تامین و ساخت تجهیزات بیمارستانی|اطلس سورین آریا

تامین و ساخت تجهیزات بیمارستانیتامین و ساخت تجهیزات بیمارستانی از تخصص ها و خدمات مجموعه اطلس سورین آریا می باشد که با تیم متخصص و کارشناسان خود در این راستا اقدام می نمایید قابل ذکر است تعداد زیادی از بیمارستان ها و مراکز درمانی کشور در حال حاضر دارای قرارداد های تامین و ساخت تجهیزات بیمارستانی با مجموعه اطلس سورین آریا می باشند که کلیه امور مرتبط با ساخت و تامین و تجهیز این مراکز را پوشش می دهد.

تامین تجهیزات بیمارستانی

 تیم متخصص و مجرب ما با تخصص در تامین هرگونه تجهیزات بیمارستانی از داخل و یا هر جا دنیا این امکان را دارند در صورت لزوم و نیاز به تجهیز کل بیمارستان و یا بخشی از بیمارستان و یا کلینک و مرکز خاصی نیاز به تامین دستگاهی باشد با تحقیق و پژوهش در مورد آن در اسرع وقت و با کمترین هزینه بهترین دستگاه را در راستای نیاز مجموعه تامین نمایند. این موضوع می تواند از پیشنهاد دستگاه خاص تا خرید و وارد کردن و نصب دستگاه را شامل گردد.

ساخت تجهیزات بیمارستانی

تامین تجهیزات همواره جوابگو کامل نیاز های بیمارستانی یک مجموعه نمی باشد. لذا در همین راستا تیم متخصص ما امکان ساخت و بخش های از نیاز های بیمارستانی درداخل کشور نیر می باشند را نیز دارا می باشد.

ضمنا آماده کردن زیر ساخت های نصب و راه اندازی تجهیزات سنگین بیمارستانی نیز یکی از خدمات قابل ارائه توسط تیم متخصص ما می باشد. که در صورت خریداری تجهیزات خاصی که نیاز به آماده سازی مکان جهت نصب و راه اندازی و بهره برداری می باشد کارکنان ما این قابلیت را دارا می باشند که قبل از ورود تجهیزات به بیمارستان اقدمات لازم را جهت راه اندازی آن انجام دهند.

 جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما می توانید از طریق تلفن های دفتر مرکزی اقدام نمایید.

برای آشنایی و ثبت سفارس محصولات و خدمات شرکت اطلس سورین آریا می توانید عضو پرتال مشتریان ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com