سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

خرید ژنراتور اکسیژن ساز|فروش ژنراتور اکسیژن ساز

خرید ژنراتور اکسیژن ساز(شرکت آریا اطلس سورین )         

چرا کپسول اکسیژن ساز خریداری کنیم !

شرکت آریا اطلس سورین می تواند گاز اکسیژن با خلوص و ظرفیت مورد نیاز شما را تهییه و تولید نماید .مولد های گاز شرکت آریا اطلس سورین با بهره گیری از تکنیک  PSA  برای کاربرد های صنعتی و بیمارستانی مناسب هستند .

اصول کار اکسیژن ساز های شرکت آریا اطلس سورین بر مینای تکنیک PSA   می باشد .زئولیت داخل برج های اکسیژن ساز مولکول اکسیژن موجود در هوای فشرده را جدا کرده و در نتیجه اکسیژن تولید می شود

ژنراتور های اکسیژن تشکیل شده از دو تانک پر شده با زئولیت هوای خشک فشرده شده در 20 درجه سانتی گراد وارد مخازن میشود و اکسیژن را با گاز خارج می کند و به طور هم زمان تانک دیگر در مرحله احیا میباشد .

                                                                                    

شرکت آریا اطلس سورین با تهیه و تولید دستگاه اکسیژن ساز این قابلیت را دارد که اکسیژن با درصد خلوص 99.999% را تولید نمیاد و به تمامی مشتریان عزیز ارائه نمایید. در این راستا کارشناسان ما بصورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره در راستای خرید و فروش تجهیزات اکسیژن ساز ، تعمیرات ، نصب و گارانتی اکسیژن ساز در سراسر کشور علی الخصوص استان تهران و البرز  بصورت تلفنی و یا واتساپی و حتی حضوری می باشند.

فروش ژنراتور اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. از جمله این صنایع میتوان به صنایع بیمارستانی، صنایع پرورش ماهی، صنایع کشاورزی، صنایع درمانی  صنایع فلزی، صنایع تولید سیم و کابل، صنایع پلاستیک، صنایع شیمیایی و صنایع غذایی اشاره کرد.

قابل ذکر است خرید واکسیژن ساز نیاز به تخصص خاص و توانایی خاص دارد که بتواند دستگاه مناسب را براساس بودجه مد نظر و براساس حجم کار باید خریداری گردد.

خرید ژنراتور اکسیژن ساز و یا فروش ژنراتور اکسیژن ساز تخصص تیم مجرب و حرفه ای شرکت آریا اطلس سورین می باشد . بهتر است برای خرید این تجهیزات خاص حتما با کارشناسان ما بصورت تلفنی ، حضوری و.. مشاوره بگیرید و برای نصب و راه اندازی و پشتیبانی آن نیز از کارشناسان شرکتی صاحب نام در این صنعت بهره مند باشید.

خرید ژنراتور اکسیژن ساز|فروش ژنراتور اکسیژن ساز

 

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com