سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

راه اندازی اکسیژن ساز بیمارستانی|نصب اکسیژن ساز

راه اندازی اکسیژن ساز بیمارستانی یکی از مهم ترین و حیاتی ترین اقدامات هر بیمارستان در مراحل مختلف تجهیز و یا تعویض سیستم های اکسیژن ساز بیمارستانی می باشد. هر چقدر در این فاز از مراحل کار تجهیز بیمارستان دقت و ریزه بینی بیشتر صورت گیرد در آینده مشکلات کمتری گریبانگیر بیمارستان و یا هر مرکز درمانی دیگر خواهد شد.در واقع این فاز از کار تجهیز بیمارستانی یک کار زیر راه اندازی اکسیژن ساز بیمارستانی,نصب اکسیژن سازساختی و پایه ای می باشد.

 

نصب اکسیژن ساز بیمارستانی

 نصب و راه اندازی معمولا پس از تامین تجهیزات انجام می شود پس نکته این است که تامین دستگاه اورجینال و یا با کیفیت یک اصل است پس در آن دقت لازم باید صورت پذیرد تا در آینده مشکلات این بخش به حداقل برسد.

پس از تامین دستگاه خوب نصب آن توسط افراد خبره و کاربلد و آموزش دیده بسیار مهم هست چرا که با نصب غیر استاندارد تمامی هزینه ها و زحمات راه اندازی سیستم اکسیژن ساز از بین خواهد رفت .

لذا شرکت اطلس سورین آریا با جمع آوری تیم بسیار مجرب و آموزش دیده و با تخصص آمادگی دارد که علاوه بر مشاوره دادن تخصص خود را برای  نصب اکسیژن ساز بیمارستانی در اختیار بخش خدمات و مهندسی بیمارستان های و مراکز درمانی قرار دهد. گواه حسن خدمت در این راستا رزومه چندین ساله شرکت به مدیریت مهندس محمد امیدی می باشد.

شرکت اکسیژن ساز بیمارستانی

 شرکت های زیادی در کشور در این راستا فعالیت می کنند که برای اخذ قرارداد با بهترین گزینه بهتر است را پس از بررسی سوابق شرکت و رزومه و میزان رضایتمندی مشتریان آن شرکت انتخاب نمایید.

 

 

 

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما می توانید از طریق تلفن های دفتر مرکزی اقدام نمایید.

برای آشنایی و ثبت سفارس محصولات و خدمات شرکت اطلس سورین آریا می توانید عضو پرتال مشتریان ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

 

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com