سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

فروش اکسیژن ساز بیمارستانی|خرید مولد اکسیژن ساز

فروش اکسیژن ساز بیمارستانی، و خرید آن در واقع نیاز به تخصص بسیار خاصی دارد تا مسئول فنی یک بیمارستان بتواند براساس میزان مصرف اکسیژن بطور میانگین دستگاه مناسب را انتخاب نماید. ضمن اینکه با توجه به انواع قیمت های ارائه شده توسط شرکت های ارائه دهنده این محصول خرید دستگاه خوب با قیمت مناسب نیز باید مد نظر قرار گیرد. ضمن اینکه علاوه بر موضوع بالا باید تمام دستگاه های موجود در بازار از نظر کیفیت ، میزان بازدهی ، همخوانی با مصرف بیمارستان هدف، برند ، کشور سازنده، شرایط نصب و راه اندازی ، میزان پشتیبانی و گارانتی محصول و.. دیگر بررسی کرد.

نصب اکسیژن ساز بیمارستانی

 فروش اکسیژن ساز بیمارستانی|خرید مولد اکسیژن ساز

در بسیار از موارد فقط فروش یک دستگاه و یار خرید دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی، آخرین گام تجهیز یک بیمارستان در این راستا نیست چرا که نصب و راه اندازی آن توسط یک تیم متخصص و حرفه می تواند بسیار در کاربرد و استفاده دستگاه موثر باشد. در بسیار از مواقع مسئول فنی بیمارستان دستگاهی را خریداری کرده و ولی تیم بی تجربه شرکت فروشنده با نصب نادرست باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای مجموعه می گردند و علاوه بر هدر دادن هزینه های انجام شده باعث ایجاد مشکلات حاد تر برای بیمارستان و حتی بیماران بستری شده می شوند.

علاوه بر موارد کارشناسی در خرید و نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز، مورد بسیار مهم دیگر گارانتی و بعد از دوره گارانتی پشتیبانی از مولد اکسیژن ساز خریداری و نصب شده است. اکسیژن ساز یک بیمارستان نفس بیمارستان هست و نمی توان آن را بی شرکت و یا تیم غیر مسئول و یا با پشتیبانی ضعیف سپرد. چرا که اگر تیم حرفه ای و با پاسخگویی بالا بصورت شبانه روزی پشتیبان تجهیزات بیمارستانی شما علی الخصوص اکسیژن ساز بیمارستانی نباشند در حین استفاده و در طول زمان مطمئنا مشکلات جبران ناپذیری برای بیمارستان ایجاد خواهد کرد.

 

خرید مولد اکسیژن ساز

پس بهتر است در هر سه مرحله خرید و نصب و پشتیبانی با تیم حرفه ای و نام آشنایی همکار نمایید.

 

 

برای آشنایی و ثبت سفارس محصولات و خدمات شرکت اطلس سورین آریا(به مدیریت مهندس محمد امیدی) می توانید عضو پرتال مشتریان ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com