سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

تابلو برق صنعتی|فروش،نصب توسط شرکت آریا اطلس سورین

 تابلو برق صنعتی ، همان طور که میدانیم قبل از این که تابلو برق به ابزار کار برق وارد شود اتصال کوتاه و سایر مشکلات ناشی از جریان برق بسیار شایع بود .این سیستم کنترل کننده سیستم برقی مجموعه شما می باشد.

تابلو برق ها صنعتی شرکت آریا اطلس سورین

 

در نتیجه  برای افزایش ضریب ایمنی و حل مشکلات ناشی از اتصال کوتاه انواع تابلو برق صنعتی توسط متخصصانن برق طراحی گشت. شرکت آریا اطلس سورین با جمع کردن متخصص و کارشناسان مجرب این صنعت در مجموعه خود آماده ارائه مشاوره و خدمات خرید و نصب و راه اندازی انواع تابلو برق های صنعتی را دارا می باشد. همانطور که می دانید داشتند تجهیزات گران قیمت برقی نیازبه داشتن سیستم برقی مطمئن را بالا تر می برد در همین راستا داشتن تابلو برق می تواند این ضریب را بالا ببرد.

 تابلو برق به محفظه یا جعبه ای گفته می شود که تجهیزات برقی در آن نصب می گردد.

 

تابلو های توزیع برق صنعتی

تابلو های توزیع برق صنعتی معمولا در محیط های کارخانه ای ،مصارف عمومی ،تامین برق ماشین آلات ،فرودگاه ها ،بیمارستان ها .و ..... مورد استفاده قرار میگیرند . و براساس میزان کار دارای انواع مختلف می باشد.

این تابلو برق صنعتی به صورت ایستاده و دیواری تولید می شوند .باید بگوییم در واقع این تابو های برق به عنوان یک منبع تغذیه با حفاظت بالا نسبت به دیگر تابلوها در مراکز مهم و بزرگ قرار میگیرند.یکی از جاهایی که داشتن تابلو برق برای آن الزامی می باشد مسلما مراکز درمانی و علی الخصوص بیمارستان ها می باشند. با توجه به میزات تجهیزات برقی در بیمارستان ها دارا بودن تابلو برق مناسب در آن بسیار مهم می باشد. لذا در همین راستا تیم مجرب شرکت ما آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما می باشد کافی است با تلفن های شرکت تماس بگیرد و یا در پرتال مشتریان شرکت عضو شوید.

 ورود به بخش پرتال مشتریان

پرتال مشتریان

فروش تابلو برق صنعتی در آریا اطلس سورین

  گارانتی تابلو برق صنعتی در آریا اطلس سورین

 

تابلو برق صنعتی,فروش تابلو برق صنعتی,نصب تابلو برق صنعتی,گارانتی تابلو برق صنعتی 

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com