سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

فروش کمپرسور در تهران|تعمیر و گارانتی کمپرسور

فروش کمپرسور در تهران یکی از خدماتی هست که مجموعه اطلس سورین آریا به هموطنان خود علی الخصوص همکاران بیمارستان و مراکز درمانی ارائه می نماید.خرید کمپرسور همواره یگی از دغدغه های صاحبان صنعت و قسمت های فنی و مهندس مراکز درمانی می باشد. برای حل این دغدغه کافی است از کارشناسان و متخصصان مجموعه ما مشاوره و راهنمایی بگیرید.این شرکت با فروش کمپرسور در تهران|تعمیر و گارانتی کمپرسوردارا بودن سالها تجربه عملی و فنی و تحقیقاتی آماده ارائه خدمات در این راستا به شما عزیزان می باشد. 

تعمیر کمپرسور درتهران

پس از خرید و نصب کمپرسور همواره مشکلی به نام گارانتی، پشتیبانی و و نگهداری تجهیزات به وجود می آید که به لیل عدم استفاده و خرید از شرکتی معتبر در مراحل گارانتی و پشتیبانی نیز مشکلات عدیده ای را متوجه صاحبان صنایع می کند. علی الخصوص مدیران محدوده استان تهران بدلیل مشکلات مرسوم در تهران بیشتر با این عارضه مواجه هستند برای اینکه بتوانید با خیال راحت سیستم های مهم سازمان ، بیمارستان و یا شرکت خود را تجهیز نمایید کافی است با یک شرکت معتبر و دارای رزومه قابل قبول همکاری نمایید در این راستا شرکت اطلس سورین آریا می تواند کنار شما باشد.

فروش کمپرسور در کرج

تیم ما به دلیل داشتن دفتری در مرکز استان البرز شهر کرج و استقرار تیم فروش حرفه ای در این شهر امکان دادن راهنمایی در محل و تلفنی به صاحبان صنعتی که نیاز به خرید کمپرسور داشته باشند را دارا می باشد.

تعمیر کمپرسور در کرج

تعمیرات کمپرسور و لوازم جانبی، گارانتی و پشتیبانی آن در شهر کرج نیز خدمتی دیگر هست که به دلیل استقرار تیم فنی دایئم در این شهر امکان آن برای شرکت ما فراهم می باشد.

 خرید کمپرسور :

در صورتی که نیاز به خدماتی در راستای خرید کمپسور داشته باشید کافی است با کارشناسان ما تماس و یا عضو پرتال کاربران ما شوید تا از وضعیت قیمت ها و شرایط گارانتی و.. ما مطلع شود.

 

ورود به بخش کاربری

 

 

 

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com