سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

زئولیت دستگاه اکسیژن ساز

زئولیت دستگاه اکسیژن ساز
میزان تخلخل زئولیت در کارایی موثر آن نقش دارد. زئولیت به کار رفته در دستگاه اکسیژن ساز می بایست به اندازه کافی متخلخل باشد تا نیتروژن را جذب کرده و اکسیژن را عبور دهد. زئولیت دستگاه اکسیژن ساز بیشترین سهم را در تولید و تغلیظ اکسیژن از هوای موجود دارد. عدم تخلل و کارایی زئولیت به منزله عدم خلوص اکسیژن ارسالی به بیمار است.

به دلیل اشباع سریع زئولیت با نیتروژن، از دو ستون زئولیت به صورت هم زمان در اکسیژن پلاس استفاده شده است. به هنگام کارکرد دستگاه اکسیژن پلاس، یکی از ستون های زئولیت گاز اکسیژن را با غلظت مناسب برای تنفس بیمار فراهم کرده و ستون دیگر زئولیت درحال احیا و بازسازی قرار می گیرد. به این ترتیب زئولیت دستگاه اکسیژن ساز توانایی تغلیط اکسیژن به صورت پیوسته را خواهد داشت.

روش جذب بر اساس نوسانات فشار یکی از رایج ترین شیوه های تولید اکسیژن در دستگاه های اکسیژن ساز است که توسط زئولیت دستگاه اکسیژن ساز صورت می گیرد. پروسه تغلیط اکسیژن با زئولیت کاملا سازگار با محیط زیست است و جایگزین مناسبی برای کپسول های اکسیژن می باشد.

زئولیت ماده ای معدنی و دارای ساختمانی سه بعدی است که بخش اعظم آن از آلومینوسیلیکات تشکیل شده است. زئولیت دستگاه اکسیژن ساز در تولید گاز اکسیژن برای انواع دستگاه های اکسیژن ساز خانگی و اداری نقش موثری دارد. اساس کار دستگاه اکسیژن ساز بر مبنای روش جذب سطحی همراه با نوسانات فشار است که به واسطه وجود زئولیت در دستگاه میسر می شود. به بیانی ساده هوای موجود در محیط با عبور از مینرال های آلومینوسیلیکات به صورت کامل پالایش و فیلتر می شود.

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com