سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

درایرهای تبریدی|اطلس سورین فروشنده درایرهای تبریدی

درایرهای تبریدی|اطلس سورین فروشنده درایرهای تبریدیدرایرهای تبریدی دستگاه های هستند که در جلو کمپرسورهای اکسیژن ساز نصب می شوند تا آلودگی و ذرات رطوبت را از هوا جدا سازند این عمل توسط پایین آوردن سطح دمای هوا صورت می گیرد.

این نوع از درایرها براساس سیکل سرمایشی عمل نموده و هوای ورودی بطور معمول تا 3 درجه سانتیگران خنک شده و عملیات تقطیر و جداسازی آب از هوا انجام می شود.

نقطه شبنم 3 درجه ، به این معناست که تا سرد شدن و رسیدن دمای هوای فشرده به زیر 3 درجه ، هیچ گونه شبنمی تشکیل نمی شود. درایرهای تبریدی مناسب برای هوای مورد نیاز در جک های پنوماتیک و.. می باشند.

این نوع درایرها بدلیل یخ بستن اب تا میزان نقطه شبنم 3 درجه سانتیگراد کابرد دارند و اصولا احتیاج به تعمیرات و نگهداری خاصی ندارند.

 عملکرد این دستگاه ها بسیار ساده است و با تبدیل هوای توسط کمپرسور توسط این دستگاه هوا تصفیه و آماده استفاده می گردد.

فروش درایرهای تبریدی

شرکت اطلس سورین آریا با داشتن تیم بسیار حرفه ای در زمینه فروش سیستم های اکسیژن ساز آماده ارائه خدمات در راستای فروش دستگاه های فوق به همه مشتریان عزیز می باشد.کارشناسان ما در هنگام فروش داریرها بصورت کامل با توجه به شرایط مکان و کمپرسورهای شما به شما مشاوره خواهند داد.

 

خرید درایرهای تبریدی

خرید دستگاه های تخصصی نیاز به کارشناسی و سپس پیدا کردن شرکتی معتبر دارد تا بعد از خرید بشود با خیال راحت از دستگاه استفاده نمود در این راستا تیم شرکت ما بصورت رایگان می توانند به شما مشاوره دهند.

 تعمیر درایرهای تبریدی

گارانتی خوب برای و خدمات پس از فروش و تامین قطعات و تعمیر دستگاه های معیوب با کیفت بالا زمانی حاصل می گردد که شما دستگاه خود را از شرکتی معتبر خریداری کرده باشید لذا پیشنهاد می گردد در هنگاه خرید دقت نمایید.

 جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما می توانید از طریق تلفن های دفتر مرکزی اقدام نمایید.

برای آشنایی و ثبت سفارس محصولات و خدمات شرکت اطلس سورین آریا می توانید عضو پرتال مشتریان ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

 

درایرهای تبریدی,فروش درایرهای تبریدی,خرید درایرهای تبریدی,تعمیر درایرهای تبریدی ,گارانتی درایرهای تبریدی

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com