سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

درایر دسیکانت|خرید و فروش،گارانتی،تعمیر درایر جذبی

درایر دسیکانت|خرید و فروش،گرانتی،تعمیر درایر جذبیدرایر دسیکانت و یا درایر جذبی مناسب ترین درایر جهت مناطق سردسیر و متناسب با صنایعی همچون صنایع دارویی و غذایی می باشد.زمانی از این دایرها استفاده می شود که بخواهیم یک میزان ثابت از هوای خشک را داشته باشیم. هوای خروجی این درایرها برای سیستم های کنترل و تجهیزات ابزار دقیق مناسب می درایر دسیکانتباشد. نقطه شبنم ارائه شده از این درایرها از -20 تا -70 درجه سانتیگراد می باشد.

این دستگاه دارای دو عد مخزن برای گرفتن رطوبت هوا هستند که هوا تولید شده با سیستم کنترلی دیجیتال و توسط یک شیر برقی بصورت پی در پی  وارد هر دو مخزن می شود و بدین صورت مخزنی که در حال انجام کار می باشد در همان زمان مخزن بعدی در حال احیا خود با فرایند سرمایش و گرمایش می باشد.

درایرهای جذبی در دو نوع هیتلس ( بدون هیتر و الکتروفن ) و به همراه هیترو فن تولید می گردد.

 

 فروش درایر دسیکانت

فروش این دستگاه ها نیاز به تخصص و تجربه خاص دارد که براساس نیاز سنجی درست توسط کارشناسان ما صورت می پذیرد. در این راستا می توانید از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید.

 

خرید درایر دسیکانت

خرید داریر باید با بررسی های دقیق و کارشناسی صورت گیرد در خرید این دستگاه حتما دقت نمایید از شرکتی معتبر خریداری نمایید تا در مراحل نصب و راه اندازی و بهره برداری از دستگاه دچار مشکل نشوید.

 

تعمیر درایر دسیکانت

اگر شما دستگاه های و تجهیزات خود را از شکت معتبر خریداری نمایید هنگام بهره برداری و استفاده از سیسم های نصب شده با خیال راحتی می توانید از گارانتی و و خدمات پس از فروش و. و تعمیر دستگاه در صورت خرابی بهره مند گردید در این راستا شرکن اطلس سورین آریا آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما می توانید از طریق تلفن های دفتر مرکزی اقدام نمایید.

برای آشنایی و ثبت سفارس محصولات و خدمات شرکت اطلس سورین آریا می توانید عضو پرتال مشتریان ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

 

درایر دسیکانت,درایر جذبی,تعمیر درایر،گارانتی دایر,خرید درایر,فروش درایر

 

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com