سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

ژنراتور اکسیژن ساز|فروش اکسیژن ساز بیمارستانی

ژنراتور اکسیژن ساز،فروش اکسیژن سازاکسیژن ساز


 یک روش تولید اکسیژن در محل مصرف می باشد.  PSA(Pressure Swing Adsorption) طریقه ای فیزیکی از نوع غربالگری است که در ان با عبور هوای فشرده از ماده ای به نام زئولیت ، عمل جدا شدن نیتروژن که حدودا 78% هوا راتشکیل می دهد انجام می شود و اکسیژن هوا در فشار پایین آزاد می شود.

در این روش از دستگاهی به نام اکسیژن ساز استفاده می شود که دارای دو مخزن پر از زئولیت است. که یک مخزن در حال تولید و مخزن دیگر در حال آزاد کردن اکسیژن می باشد.

فروش اکسیژن ساز بیمارستانی

 فروش اکسیژن ساز بیمارستانی توسط شرکت یکی از خدمات ما می باشد.  قابل ذکر است که تهیه و خرید اکسیژن ساز خوب و با کیفیت کار بسیار تخصصی می باشد. زیرا با خرید اکسیژن ساز بیمارستانی و صنعتی خوب می توان با خیال راحت نست به تامین قطعات و پشتیبانی و نگهداری آن فکر کرد. در بسیار از بسمارستان ها مسئولین خدمات و مهندسین پزشکی بیمارستان ها با مشکل اساسی به نام نگهداری تجهیزات مواجه هستند که دلیل اصلی این مشکل عدم انتخاب شرکت و برند و شرکت معتبر در حین خرید تجهیزات می باشد.

خرید اکسیژن ساز بیمارستانی

لذا توسعه می گردد بیمارستان ها و مراکز درمانی در هنگام خرید اکسیژن ساز حتما با کارشناسان خبره در این راستا مشاوره و از شرکتی معتبر خریداری نمایند تا با خیال راحت بخش مهم بیمارستان علی الخصوص اورژانس و ICU خود را تجهیز نمایند تا در حین کار با مشکات اساسی برخورد ننمایند.

 

 جهت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما می توانید از طریق تلفن های دفتر مرکزی اقدام نمایید.

برای آشنایی و ثبت سفارس محصولات و خدمات شرکت اطلس سورین آریا می توانید عضو پرتال مشتریان ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

 

 فروش اکسیژن ساز|خرید اکسیژن ساز|ژنراتور اکسیژن ساز|مولد اکسیژن ساز

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com