سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

کمپرسورهای معدنی|(پرتابل) خرید،فروش ،گارانتی،تعمیر

کمپرسورهای معدنی|(پرتابل) خرید،فروش ،گارانتی،تعمیرکمپرسورهای معدنی(پرتابل)


کمپرسورهای معدنی به منظور استفاده در شرایط دشوار و سنگین و در صنایع مختلف از جمله سندبلاست و کار در معادن طراحی گردیده است. این کمپرسورها در عملیات راه اندازی کابل های فیبر نوری کاربری بالایی داشته و بسیار استفاده می شود. و همچنین قابلیت استفاده ترکیبی با ابزار آلات پنوماتیک ، مانند چکش های بادی را دارا است که در صنایع مختلف کاربرد دارد.

 درجه حرارات محیطی بسیار پایین، همچنین کار در ارتفاعات بسیار زیاد، هیچگونه تاثیری در نحوه عملکرد این کمپرسورها ندارد.و این مزیت این دستگاه ها می باشد.

 

خرید کمپرسورهای معدنی

 برای خرید کمپرسور های معدنی با مشاوره براساس کاربرد و قیمت و برند می توانید روی تیم فنی ما حساب نمایید. شرکت اطلس سورین آریا با دارا بودن تیم فنی در بخش فروش خود آماده ارائه بهترین مشاوره ها بابت خرید بهترین دستگاه براساس نیاز کاری شما می باشد.خرید دستگاه خوب می تواند علاوه برا استفاده از یک سیستم خوب شما را از خرابی ها و تعمیرات مکرر دستگاه بی نیاز کند.

تعمیر کمپرسورهای معدنی

 تعمیر کمپرسورهای معدنی تخصص بسیار خاصی است که نیاز به داشتن تجربه و دانش فنی می باشد. در همین راستا این شرکت تیمی مجرب را دور هم جمع کرده است تا در صورت نیاز مشتریان ما به تعمیرات دستگاه های پرتابل معدنی بتوتند ارائه دهنده خدمات در این راستا باشد.این شرکت تمامی محصولات خریداری شده و یا تعمیر شده توسط خود را گارانتی و سپس تمامی مباحث پشتیبانی آن را در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می دهد.سیستم پشتیبانی آنلاین روی پرتال کاربران خدمت دیگری هست که شرکت اطلس سورین آریا به مشتریان خود ارائه نموده است.

برای اطلاع بیشتر از خدمات و محصولات ما شما می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا اینکه عضو پرتال کاربران ما شوید. کافی است عضو پرتال ما شوید.

عضویت در پرتال کاربران

 

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com