سلام : جهت مشاوره در مورد محصولات و خدمات گروه صنعتی آریا اطلس سورین می توانید با واتساپ کارشناسان ما در ارتباط باشید تلفن ثابت : 02634717642/a>

مشاوره خرید و پشتیبانی
Close and go back to page
  • کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
  • تلفن : 02634717642

کمپرسور های اسکرو اویل اینجکت|تهیه، نصب و گارانتی

کمپرسور های اسکرو اویل اینجکتکمپرسور های اسکرو اویل اینجکت


 

کمپرسور های اسکرو اویل اینجکت از نوع اعمال روغن به بلوکه تولید هوا می باشد. وجود روغن باعث سهولت روانکاری در ایرند و کاهش آسیب های احتمالی برای آن شده است.

روغن در Oil Separator جدا می شود سپس خنک شده و فیلتراسیون به چرخه تراکم باز می گردد. هوا خروجی از Oil Separator در After Cooler  توسط آب و یا هوا خنک می شود. حداقل میزان روغن در هوای خروجی در بهترین شرایط 2ppm می باشد که با مرور زمان تا 30ppm نیز افزایش می یابد.

 کمپرسور های اسکرو

در راستای کمپرسورها شرکت اطلس سورین آریا با دارا بودن متخصصین و کارشناسان خبره امر سالها که با دادن خدمات بی نظیر کارشناسی ، خرید و نصب و راه اندازی و نگهداری و گارنتی در خدمت هموطنان عزیز بوده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع کمپرسور ها و محصولات دیگر بیمارستانی سری به سایت ما بزنید و برای اطلاعا بیشتر از وضعیت گارانتی و پشتیبانی و قیمت ها عضو پرتال کاربران و مشتریان ما شوید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان ما مشاوره لازم را دریافت نمایید.

 

عضویت در پرتال کاربری

شرکت بازرگانی و خدماتی و صنعتی آریا اطلس سورین با مدیریت محمد امیدی و بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه خدمات، تعمیرات و نگهداری کمپرسورهای هوای فشرده به منظور ارائه مطلوب خدمات کمپرسور و تجهیزات جانبی آن با برند های مطرح دنیا و تهیه قطعات یدکی با کیفیت پا به عرصه فعالیت در صنعت کشور گذاشته است...

جزییات تماس

آدرس : کرج، کمالشهر ، خیابان شهید بهشتی، بین ظفر 14 و 14/1 جنب اتوگالری آرین
تلفن : 02634717642   ایمیل : info@atlassorin.com